1. rok (freshman year 2014/15)

Hiking do Laguna Beach

Ve škole máme velkou výhodu, že kampus leží poměrně blízko pláže. Když máme čas, zajdeme si někdy na výšlap přes kopec do Laguna Beach. Je to prý okolo 8 mil, takže si docela máknete, ale stojí to za to. Trvá to přes dvě hodiny a když to správně načasujete, můžete pozorovat západ Slunce. Nám se zrovna poštěstilo.

Kaňon a pohled na školu a město Aliso Viejo
Kaňon a pohled na školu a město Aliso Viejo

IMG_0597

IMG_0612
Malý kousek Laguna Beach

IMG_0602 IMG_0605 IMG_0609

Nicméně musím se přiznat, že cestu jsme si dobře nevybrali. Naše stezka skončila asi po kilometru, takže jsme se museli škrábat skrz všechny ty keře a bodláky (k čemuž se jeden z nás dobrovolně obětoval!) až jsme zjistili, že další stezka byla asi 20 metrů vedle nás. Navíc jsme narazili na asi metrového hada, takže jsme ho obešli pěkně obloukem a začali se taky dívat pod nohy. Takový chřestýš prý umí člověku zařídit den. Dole na obrázku je jeden, co se prolézal na kampusu školy.

K naší tradici patří, že si v Laguna Beach dáváme špičkovou zmrzlinu z „Gelato Paradiso“ a pak s ní jdeme přes cestu na pláž a jen tak tam sedíme a povídáme si o všem možném. No a jakmile přijde k tomu, že se musíme dostat zpět do školy, začneme hledat nějakou dobrou duši, která by pro nás přijela. Jo, jsme líní jako prasata. Ti kdo pro nás po dlouhém přemlouvání teda přijedou většinou ani netuší, že nás má jet třeba 8. Ale už máme minimálně jednoho kamaráda (ten stejný, co se obětoval pro “nalezení” nové stezky), který se pokaždé rád obětuje a nacpe se do kufru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *